AKCIOVÉ PONUKY

A ZĽAVY

_______________

Víkend s raňajkami

Týždenný pobyt

Pobyt so skipasom

Týždenný pobyt s raňajkami vo Vysokých Tatrách

 

Pobyt pre dvoch na sedem nocí s raňajkami v izbe standard, fľašou vína, zapožičaním bicyklov a zľavami do aquaparkov Aquacity Poprad a Thermalpark Vrbov v krásnom prostredí Vysokých Tatier v podtatranskej obci Nová Lesná.

 

Zľavnená cena:   259,- (počas mesiacov júl a august je cena pobytu 299,-)

 

ČO JE ZAHRNUTÉ V CENE

- ubytovanie na 7 nocí pre dvoch v izbe standard s raňajkami

- požičanie bicyklov na jeden deň

- fľaša vína

- zľavy do aquaparkov Aquacity Poprad a Thermalpark Vrbov

 

AKO STRÁVIŤ TÝŽDEŇ V TATRÁCH

 

TURISTIKA A CYKLOTURISTIKA

 

Jednoznačne najobľúbenejšou aktivitou v Tatrách je turistika. Tatry svojou rozmanitosťou ponúkajú rôzne náročné turistické trasy od jednoduchých vysokohorských prechádzok až po technicky náročné celodenné túry. V blízkosti nášho penziónu sa však nachádzajú aj ďalšie Národné parky, Slovenský raj (15 km) a Pieniny (30km), ktoré ponúkajú iný charakter krajiny, krásu roklín, jaskýň, riek a jazier, ktorým sa určite oplatí venovať pár dní z Vášho pobytu.

počas Vášho pobytu Vám pomôžeme s naplánovaním túr s ohľadom na aktuálne počasie, Vaše preferencie a požadovanú fyzickú a časovú náročnosť

Cykloturistické trasy v Tatrách sú navzájom prepojené sieťou asfaltových ciest, lesných chodníkov a náročných vysokohorských trás, ktoré ponúkajú niekoľko stoviek kilometrov možností objavovania Tatier na rôznych úrovniach obtiažnosti.

pre našich hostí máme k dispozícii podrobné cykloturistické mapy celých Tatier k nahliadnutiu a naplánovaniu trás. Rovnako si u nás môžete požičať bicykle.

 

HISTÓRIA A PRÍRODNÉ KRÁSY PODTATRANSKÉHO A SPIŠSKÉHO REGIÓNU

 

V oblasti Spiša, pod ktorý spadá aj región Vysokých Tatier sa nachádza najviac pamiatok zapísaných do zoznamu svetového historického a prírodného dedičstva UNESCO na Slovensku. Patria medzi nich Spišský hrad a Spišské Podhradie spolu s kostolíkom v Žehre, centrum mesta Levoča so zachovanými mestskými hradbami a kostolom sv. Jakuba v ktorom sa nachádza najvyšší drevený oltár na svete ktorého autorom je majster Pavol a artilulárny evanielický kostol v Kežmarku. Medzi prírodné atrakcie patrí Dobšinská ľadová jaskyňa, ktorá sa nachádza v Slovenskom raji. Medzi ďalšie jaskyne v okolí patria Belianska a Važecká jaskyňa.

Veľkým zážitkom je aj splav rieky Dunajec v rafte alebo na plti, ktorý sa dá spojiť s návštevou Červeného kláštora a výstupom na Tri koruny.

pomôžeme Vám s organizovaním výletov a v prípade záujmu Vám zabezpečíme sprievodcu

 

LYŽOVANIE

 

Lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách patria medzi najkvalitnejšie na Slovensku s garantovanou lyžiarskou sezónou počas piatich mesiacov v roku. Neďaleko od nás sa nachádza Tatranská Lomnica a Starý Smokovec. Štrbské pleso je vzdialené 20km. Rovnako atraktívna je a j lyžovačka v Bachledovej doline a na Strednici v Ždiari (20km) a v Lopušnej doline (15km). Pre priaznivcov bežeckého lyžovania sú k dispozícii priamo v Novej Lesnej upravované trate, ktoré vedú priamo od nášho penziónu. ďalšie kvalitná trate sa nachádzajú na Štrbskom plese.

k zľavnenému pobytu získavate aj zľavu na skipas.

lyže a snowboardy si môžete požičať priamo u nás za zvýhodnené ceny

 

 

Penzión High Tatras, s.r.o.

SNP 18

Nová Lesná   05986

Slovakia

 

Tel.:   +421 905 726 330
             +420 608 305 304

Mail: info@penzionhightatras.sk

Naši Priatelia

__________________________________________

 

Baby Bear Cottage - Slovenský raj

Walking with Bears

A Tent with a View Safaris

Thermalpark Vrbov